Agnieszka Szuster-Ciesielska vs Jacek Grzegorz Madej, czyli kolejna kompromitacja wykładowcy akademickiego UMCS

Prawa autorskie tej publikacji nie są zastrzeżone. Kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie całości lub fragmentów artykułu bez zgody autora mile widziane.

Szanowni Państwo,

Pani profesor Szuster-Ciesielska od dawna, posługując się nieprawdą i manipulacją, świadomie wprowadza w błąd polskie społeczeństwo w temacie skuteczności szczepień HPV w zapobieganiu rakowi szyjki macicy, /zobacz/ mając pełne poparcie rektora i władz uczelni /pisownia zamierzona/, którą reprezentuje, a dokładniej kompromituje. W związku z tym po raz kolejny postanowiłem pokazać  prawdziwe, jakże mroczne oblicze tej Pani. Oto fragment mojej „dyskusji” z Panią profesor Szuster-Ciesielską, na jej Facebookowym profilu pod postem z 20 sierpnia 2023 roku, godz. 16.21, pt. „zakażenie wirusami brodawczaka ludzkiego – kłykciny kończyste”.

A przypomnę Państwu, że to Pani profesor Szuster-Ciesielska popisywała się m.in. na Twitterze delikatnie mówiąc, mało eleganckimi zaczepkami w moim kierunku:

Jak Państwo widzicie zapoznałem się z dedykacjami /m.in. kompromitującymi rekomendacjami, skompromitowanych ekspertów PTKiPSM zobacz i innych towarzystw/ i wezwałem Panią profesor do publicznej debaty w oparciu o te publikacje, które sama przedstawia, jako dowód skuteczności szczepień HPV. Oczywiście rejterada, ale to nic dziwnego, bowiem ignorancja tej Pani w temacie skuteczności szczepień HPV w zapobieganiu rakowi szyjki macicy jest więcej niż oczywista, no bo co wirusolog może wiedzieć o klinice raka szyjki macicy, a to jest niezbędne, aby obiektywnie zweryfikować wszystkie publikacje i doniesienia na ten temat. Ale dla „ciemnego ludu” gęba pełna frazesów i masy publikacji mających świadczyć o rzekomej skuteczności szczepień HPV w zapobieganiu rakowi szyjki macicy. Natomiast w obliczu konfrontacji z profesjonalistą i obiektywną prawdą naukową dotyczącą tych szczepień – ogon pod siebie i paniczna ucieczka. Nic dziwnego, bowiem żadna z publikacji, ani rekomendacji na które powołuje się Pani Szuster-Ciesielska nie dowodzi skuteczności szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy ! A ponieważ zwykle w parze z nieuczciwością idzie tchórzostwo i niegodziwość, to po kilku dniach, stopniowo wszystkie moje komentarze zostały usunięte. Ale to by jeszcze uszło mając na uwadze moralność tej Pani, gdyby usunięto całą dyskusję. Ale usunięto tylko moje komentarze, a pozostawiono przedstawiające mnie w negatywnym świetle odpowiedzi na moje komentarze i dzisiaj to wygląda tak:

Przypomnę także Państwu, że profesor Szuster-Ciesielska jest wychowawcą akademickim, a to co opisałem powyżej, to kolejna „lekcja życia” dla studentów UMCS w Lublinie i nie tylko. Patrzcie i uczcie się pilnie studenci, jak bez zażenowania tracić twarz, ewentualnie od samego początku na niej siedzieć. To dzisiaj bardzo ułatwia życie. A wszystko to dzieje się przy pełnej akceptacji rektora i władz uczelni /pisownia zamierzona/. Cóż, rośnie Wam, /bo mnie to już nie dotyczy/ obywatele RP pokolenie nowych Szuster-Ciesielskich. Ale tak, jak wspomniałem takie zachowanie dotyczy praktycznie wszystkich propagatorów szczepień HPV w Polsce i mimo wszystko gorąco wierzę, że tacy ludzie jak Szuster-Ciesielska /profesor tu nie pasuje/ kiedyś zostaną rozliczeni.

Kraków 17 września 2023                                                                                                              Jacek G. Madej