Profesor Szuster-Ciesielska, szambo i Krzysztof Ciemny

 Oto, jakże merytoryczna i kulturalna „dyskusja” na Facebookowym profilu profesor Szuster-Ciesielskiej, pod postem z dnia 20 września 2023 roku:

Ale clou programu dopiero przed nami. Bo na to wszystko, jak gdyby nigdy nic, włącza się do rozmowy profesor Szuster-Ciesielska !

Nie ma żadnej reakcji na ten słowny rynsztok, nie przeszkadza jej to szambo, którego narobił niejaki Ciemny na jej forum. Jeżeli płynie w tym samym kierunku, co jej poglądy, to jak widać wszystko jest OK. A przypomnę wszystkim, że Pani Szuster-Ciesielska to jest wychowawca młodzieży akademickiej UMCS w Lublinie a to, co widzicie, to kolejna lekcja dla tejże, tym razem o wielorakiej przydatności szamba w życiu profesora. Prawda, jak po raz kolejny ten tytan intelektu, uczciwości i kultury rozsławia imię swojej uczelni ? Zapewne rektor i władze UMCS są zachwyceni – poznajmy się.

Cuda się jednak zdarzają bo te dwie, ostatnie szare komórki w mózgu musiały się w końcu zderzyć i ktoś wreszcie zrozumiał, że profesorowi nie uchodzi taplać się w gównie bo po kilku dniach, usunięto całą „dyskusję” z tego forum. Dlaczego całą, a nie tylko chamskie odzywki Ciemnego, wyjaśnię Państwu w kolejnym felietonie pod roboczym tytułem „Gdzie Szuster-Ciesielska nie może, tam Ciemnego pośle ”.

Na marginesie, niejakiego Ciemnego zna cały Internet. Wałęsa się po wszystkich możliwych forach i gnoi tych, niepokornych, którzy przeszkadzają takim jak Pani Szuster-Ciesielska wprowadzać w błąd opinię publiczną. Nigdy nie wdaje się z nikim w merytoryczną dyskusję, ma za zadanie jedynie obrażać i to najczęściej przy użyciu takich lub bardziej dosadnych wulgaryzmów. Jest bardzo prawdopodobne, że takie kreatury, to opłacane trolle internetowe i jest szansa, że kiedyś ujrzymy oblicze /bo o twarzy tu nie ma mowy/ niejakiego Krzysztofa Ciemnego. Przy czym znamienne jest, że brylował on już na forum Dzieciątkowskiego, Adamczyk-Popławskiej, a teraz zawitał na forum Szuster-Ciesielskiej. Znamienne dlatego, że wszyscy wymienieni, to wirusolodzy. Covid to pikuś przy epidemii wirusa chamstwa i głupoty obejmującej coraz szersze kręgi pracowników naukowych wyższych uczelni o takim profilu. Ciekawe, czy kiedyś powstanie na to szczepionka i jak Państwo myślicie, zaszczepią się ?

Kraków 9 października 2023                                                                                                                   Jacek G. Madej